ISONEM M 03

ISONEM M 03
Su Geçirimsiz Elastik Tamir Harcı


Çok elastik, sızdırmaz, çatlamaz, yapışma mukavemeti yüksek çimento esaslı tamir harcıdır. Polimer ve elyaf katkılarıyla modifiye edilmiştir. İç gerilimi düşük ve kalın uygulamalarda son derece mukavemetli bir tamir harcıdır. Beton tamiratlarında, su yalıtım öncesi zemin hazırlığında, tij deliklerinin kapatılmasında ve pahlarda kullanılır.

ÜRÜN BELGELERİ
CE BELGESİ
ISO BELGESİ

TSE BELGESİ

Kullanım Alanları
Su yalıtımı öncesi yüzey tamiratlarında,
Beton, sıva ve şap tamiratlarında,
Segregasyon ve tij deliklerinin doldurulmasında,
Pah yapımında ve tamiratlarda kullanılır.

Uygulama Şekli
YÜZEY HAZIRLIĞI; Uygulama yapılacak yüzeyler temiz olmalı ve önceden nemlendirilmelidir. Yüzeyde serbest parçacıklar, yağ, kir, çamur gibi aderansı azaltan etkenler varsa bunlar yok edilmelidir. Tamirat yapılacak çatlak yada segregasyonlar en az 2 cm derinlikte nükte açılmalıdır.
 

MALZEMENİN HAZIRLANIŞI:

ISONEM M03 elastik harç (20 kg) ile 4 lt temiz su bir plastik kapta 400 devir bir karıştırıcıyla homojen bir şekilde karıştırılır. Şayet karıştırma işlemi elle yapılacaksa daha küçük parçalar halinde yapılmalıdır. ISONEM M 03 elastik harcın yapışma aderansını ve su geçirimsizliğini arttırmakiçin içerisine ISONEM D10 LATEKS katılabilir. Bu oran bir torba ISONEM M03 (20kg) İçerisine 1kg ISONEM D10 LATEKS katılarak ve 3 lt su ilave edilerek yapılabilir. Karışım malayla yada püskürtme yöntemiyle yüzeye uygulanır. Uygulama yapılmadan önce yüzeyde kir, pas, metal vs gibi çıkması mümkün olmayan yada aderans zorluğu olabilecek yüzeylere uygulamadan önce ISONEM D10 LATEKS (200 ml/m²) sürülmesini tavsiye ederiz. Lateks sürülür sürülmez daha yaşken üzerine uygulama yapılmalıdır. Çok sıcak ve çok soğuk havalarda uygulamalara dikkat edilmeli ve aşırı sıcaklarda yapılan uygulamalar belli aralıklarla nemlendirilmeli yada yüzeye ISONEM D10 LATEKS sürülmelidir.

Sarfiyat ve Öneri
SARFİYAT: 1 cm kalınlıkta sıva için 20 kg/m2, dolgu olarak 500ml boşluk için 1 kg
AMBALAJ: 20 kg kraft torba
DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay.


ISONEM M 03

Bu Ürüne Bakan Bunlara da Baktı